ИРІЙ
ДОПОМОГА
ПОСЛУГИ
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Сайти:
/ портали /
/ магазини /
/ презентаційні /
/ візитки /
» » Замовте Ваш сайт
Веб-сайт - це представництво компанії в мережі Інтернет з детальною систематизованою інформацією про Вашу фірму, товари та послуги. Власний веб-сайт, безумовно, сприяє підвищенню іміджу серед бізнес-партнерів та клієнтів. Водночас, це ефективний канал поширення Вашої інформації та реклами, а відтак нові клієнти, приваблені сайтом.
Веб-сайт може задовільняти різні потреби:
* презентувати Вашу фірму (візитка, презентаційний сайт),
* доводити до відому споживача асортимент Вашої продукції: каталог, прайс-лист (презентаційний сайт, електронний офіс),
* доносити до споживача динамічну інформацію та повноцінно представляти Вашу організацію в мережі Інтернет, з можливістю ведення бізнесу через мережу (електронний офіс, інтерактивний сайт).

Перед початком роботи над сайтом ми вивчаємо цільову аудиторію, потреби, продукцію, структуру компанії, розробляємо план розробки проекту та технічне завдання. Намагаємося передбачити переваги або перешкоди що можуть виникнути в процесі його експлуатації.
Для цього ми використовуємо сучасні технології, доповнюючи їх актуальним дизайном, та відлагодженим сервісом, що автоматично робить наші рішення потужними та ефективними. В роботі ми використовуємо: PHP, MySQL, Flash, Java Script, Ajax та інші технології, якщо того потребує завдання поставлене замовником.
Для своїх клієнтів ми пропонуємо систему керування сайтом, що дозволить без спеціальних знань та навиків, власноруч додавати, редагувати та видаляти потрібну інформацію («двіжок» корпоративного сайту).
Розробляючи web-сайти ми використовуємо найновітніші досягнення у галузі інтернет-рішень і, за будь-яких умов, зберігаємо індивідуальний підхід при розробці кожного завдання, - ми гарантуємо оригінальність структури сайту та його дизайну.

Процес створення сайту:
1. Проектування структури: відповідно до висунутих Замовником вимог.
2. Розробка дизайну: "з нуля" (без використання широковживаних шаблонних макетів) або "репліка" (адаптація існуючого шаблону).
3. Верстка сторінок: передбачає представлення дизайну сайту у вигляді мови гіпертекстової розмітки XHTML 1.1 Strict. Зверстані сторінки обов'язково тестуються на коректність відображення у найбільш поширених інтернет-оглядачах, таких як Internet Explorer, Mozilla Firefox, Chrome, Opera, Safari.
4. Програмна реалізація: базується на оригінальній системі адміністрування або популярних CMS.

Сподіваємся на плідну подальшу співпрацю!
З нами якісно, зручно, швидко!уникальные шаблоны и модули для dle