ИРІЙ
ДОПОМОГА
ПОСЛУГИ
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Сайти:
/ портали /
/ магазини /
/ презентаційні /
/ візитки /
» » Що таке "хостинг"
Хостинг - це виділення місця на вінчестері сервера, який має цілодобовий вихід в Інтернет для розміщення веб-сайту.
Це віртуальний аналог оренди приміщення, з єдиною різницею в тому, що ви орендуєте не квадратні метри, а місце на диску, яке обчислюється мегабайтами і обчислювальними ресурсами (CPU time).

Хостинг поділяється на платний і безкоштовний.
При безкоштовному хостингу Вам надається місце для розміщення сайту на одному з крупних серверів. Фірма-хостер виділяє зазвичай обмежений простір на жорсткому диску свого сервера (хоча буває навіть необмежений простір), причому грошей за цю послугу не бере. Господарі таких серверів роблять це для залучення відвідувачів, яким натомість починають показувати і присилати різноманітну рекламу. Крім того, на кожному сайті, розміщеному на такому сервері, хостери вішають свій рекламний банер. Тобто, за такий хостинг ви теж платите, тільки не грошима, а показами реклами хостера на вашому сайті. До того ж більшість пошукових роботів інтернет-каталогів і пошукових систем ігнорують такий хостинг або виставляють занижену оцінку, що негативно впливає на індексацію та розкрутку сайту.
Лише платий хостинг може бути гарантією того що ваш сайт буде доступний для відвідувачів цілодобово, і що одного дня на головній сторінці вашого сайту не з'явиться невідомо-чий рекламний банер.уникальные шаблоны и модули для dle